Letos jsme osadili nový záhonek, je to náš „Minizáhonek“, který jsme s Johankou a Eliškou vyráběli sami. No vážně, nekecám a nebylo to nic složitého!

O minizahrádce a o pěstování rostlin v nádobách jsem napsala eBook: „Minizahrádka s úsměvem“ a jelikož jsem prostě nezmar, řekla jsem si, že nechci o minizáhonku jen psát, ale chci ho také realizovat a společně s vámi ho sdílet!

V průběhu sezóny ho budu osazovat tak, jak jsem ho navrhla, abych vám ukázala, jak funguje a jak můžete i na malém prostoru mít velmi bohatou úrodu.

Mojí touhou je motivovat vás k tomu, abyste také zkusili pěstovat svoji zeleninu, bylinky nebo ovoce. Chci vám ukázat, že to není nic složitého a že je to i velká zábava!

Návod jak osadit minizáhonek najdete v mém eBooku „5 důvodů proč si založit vlastní zahrádku“, který si můžete stáhnout tady.

Abychom měli každý den čerstvou zeleninu, nemusíme obdělávat desítky metrů čtverečních, stačí nám ten čtvereční metr jen 1!

 

Pojďme se na něj podívat :

Ještě než začneme, chtěla bych vás poprosit o shovívavost :). Nejsme žádné mediální hvězdy, proto nám, prosím, promiňte některé přeřeky a neplánované vstupy ;-). My jsme holky, co mají rády zahrádku a tak o ní píšeme a teď už i točíme videa.

I když Johance to šlo moc dobře :D!

 

„Užívejte si radost z vlastní zahrádky.“

Jana :).

2 271

Zadejte svůj email a obratem získáte e-book zdarma, který vám dorazí emailem.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Jana Pošíková, IČ: 05942292) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. 

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. 

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!