Krásný den, dnes jsme se s Eliškou vydali podívat se na naši zahrádku. Zastavili jsme se opět u našeho Minizáhonku. I když máme na zahrádce dalších 5 velkých záhonů, tenhle malý nás všechny baví asi nejvíc.

Natočila jsem pro vás opět video, protože to, co se na záhonku děje, nejde napsat na papír. To musíte vidět.

Přeji vám příjemné dívání.

Eliška ochutnává salát přímo na zahrádce a krásně se u toho kření. A já jsem šťastná, protože vím, že miluje zeleninu a vždycky ji milovat bude. To nejcennější, co můžeme dětem darovat, je lístek na cestu ke zdraví.

A cesta ke zdraví vede právě přes zdravé a nezávadné jídlo. Když malým dětem od malička nahrajeme program o zdravém jídle, dáme jim dar nejcennější.

 

Krásný den, Jana 🙂

858

Jsem nadšená bylinkářka, zahradnice, moderní žena, manželka a maminka dvou cácorek. Miluju přírodu a domácí tvoření. S vášní objevuju dary a vůně bylinek. Ukazuju ženám, jak využít sílu bylinek při vaření, léčení, prevenci a výrobě domácí kosmetiky.

Můj příběh si přečtěte zde >>

Jsem autorkou eBooku Minizahrádka s úsměvem >>. Je to eBook plný rad a tipů, jak využít malý prostor k pěstování zeleniny a bylinek.

Zadejte svůj email a obratem získáte e-book zdarma, který vám dorazí emailem.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Jana Pošíková, IČ: 05942292) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. 

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. 

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!