„Starat se ještě o zahradu? Přece nejsem padlá na hlavu!“

Taky jsem si to kdysi říkala, ale dnes to vidím úplně jinýma očima.

Mateřství je úžasné období plné radosti, naplnění a lásky, se kterým ruku v ruce do života přichází kolotoč povinností. Nestíháme běžné domácí práce, hasíme jen ty největší požáry v domě,  oblečení si vybíráme přímo ze sušáku a prach na policích úspěšně ignorujeme. A k tomu za domem leží ladem pár čtverečních metrů hlíny

Pokračovat na celý článek……

 

Pokud ještě stále přemýšlíte, jestli si založit vlastní zahrádku, přečtěte si eBook:

„5 důvodů, proč si založit vlastní zahrádku.“

884

Jsem nadšená bylinkářka, zahradnice, moderní žena, manželka a maminka dvou cácorek. Miluju přírodu a domácí tvoření. S vášní objevuju dary a vůně bylinek. Ukazuju ženám, jak využít sílu bylinek při vaření, léčení, prevenci a výrobě domácí kosmetiky.

Můj příběh si přečtěte zde >>

Jsem autorkou eBooku Minizahrádka s úsměvem >>. Je to eBook plný rad a tipů, jak využít malý prostor k pěstování zeleniny a bylinek.

Zadejte svůj email a obratem získáte e-book zdarma, který vám dorazí emailem.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Jana Pošíková, IČ: 05942292) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. 

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. 

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!