Minizahrádka s úsměvem

Jak efektivně využít prostor 1 x 1m, balkon i okenní parapet a mít bohatou úrodu.

Toužíte po vlastní zelenině a bylinkách, ale nevíte jak je vypěstovat? Máte málo času a prostoru?

Jak jsem se naučila zahradničit?

Jsem holka z města, co se před pár lety přestěhovala na vesnici. I když jsem si zahrádku pamatovala z dětství, musela jsem se znovu učit jak o zahrádku pečovat. Jsem také maminka a je pro mě důležité, aby moje děti jedly kvalitní jídlo a měly rády zeleninu. Nebavilo mě kupovat si salát, který za mnou putoval 2000 km a rajčátka, která vyrostla jen z vody a chemických hnojiv. Kamarádky, sousedky i rodina za mnou chodí a ptají se mě jak to, že mám takovou úrodu. Jelikož se dotazy hromadily, rozhodla jsem se napsat eBook „Minizahrádka s úsměvěm“. V eBooku jsem shrnula vše, co je podstatné, bez zbytečné omáčky a především okořeněné mojí vlastní zkušeností.

Co se v eBooku dozvíte?

=

Minizahrádka 1x1 m

Máte malý dvoreček nebo málo času? Zjistíte, jak na malém záhonu vypěstujete různé druhy zeleniny a bylinek
=

Vyvýšený záhonek

Líbí se vám vyvýšené záhony, ale nevíte, jak je vyrobit? Najdete tu přehledný a jednoduchý návod s užitečnými tipy a nákupním seznamem
=

Plán výsadby

Nevíte, kdy kterou plodinu vysévat nebo sázet? A jaký je mezi tím vlastně rozdíl? Získáte přehledný plán výsadby a rady, kde seženete sadbu a semena
=

Minizahrádka 1x1 mPěstování v nádobách

Toužíte po rozmanitější úrodě? Máte jenom balkon a chcete zkusit pěstovat zeleninu, bylinky a ovoce v nádobách? Ukážu vám, jak na to. Dám vám návod na výběr vhodné nádoby, zeminy, zalévání a hnojení
Až budete sklízet křehký salát, budete cítit velkou úlevu, protože jste se naučili být soběstační! Budete si jistí, že zeleninu, ovoce a bylinky, které servírujete svým malým dětem vyrostli ze sluníčka, vody a hnojiv bez chemie. Vaše děti budou minizáhonek zbožňovat, každý den si sezobnou nějakou zdravou dobrotu a vy jim pomůžete vypěstovat si návyk zdravého stravování. Zasejete tak semínko jejich zdraví. Pak si uvědomíte, že vlastně všechno jde!

Kolik eBook stojí?

Ebook stojí 149 Kč.

  Zeleninu, kterou kupujete na jeden týden v supermarketu je plná chemie, často nebyla pěstovaná v naší zemi a většinou vyrostla bez jediného slunečního paprsku. Nakonec vás týdenní nákup vyjde na víc peněz, než je cena eBooku. Vše jsem dopředu vyzkoušela a teď vám dávám jen ty rady, které skutečně potřebujete.

Podívejte se na obsah eBooku a na jeho stránky:

Zajímá vás, v čem je tento eBook jiný než běžné knihy?

5
Je možné, že vás napadne, že takových informací, které vám eBook nabízí je plno v knihách, na internetu nebo v televizi. Ano, máte pravdu!
5
Jedinečnost tohoto eBooku je v jeho obsahu. Pečlivě jsem do něj vybírala jen podstatné informace, o kterých VÍM, že je využijete.
5
  • Garance vrácení peněz – Pokud byste přeci jen neshledali informace v eBook užitečné, nabízím vám 14ti denní garanci vrácení peněz a to bez zbytečných dohadů a otázek.

K eBooku mám pro vás ještě:

BONUS 1: Video postup „Výroba vyvýšeného záhonku“

Rozhodla jsem se, že minizáhon vyrobím sama. Můj muž mě natáčel, děti mi pomáhaly, pes mě hlídal a já jsem to celé zmákla. Tuhle podívanou si nenechte ujít! Video jsem pro vás natočila jako motivaci do práce a jako ukázku, že to zvládnete také! Bonus v hodnotě 210 Kč získáváte ZDARMA!  

BONUS 2: Zahradní kalendář

Mohlo by se zdát, že zahrádka je sezonní záležitostí, opak je pravdou. V každém ročním období, je na zahradě co dělat. Sestavila jsem pro vás „Zahradní kalendář“, abyste věděli, co vás na zahrádce čeká. Bonus v hodnotě 190 Kč získáváte ZDARMA!

BONUS 3: Zápisník chytrého zahradníka

Z vlastní zkušenosti vím, že co si letos nezapíšu, příští rok už vědět zaručeně nebudu! Všechny svoje zápisky příští rok využijete a budou vám velkým pomocníkem pro vaše další pěstitelské kroky. Bonus v hodnotě 130 Kč získáváte ZDARMA!

Co si o eBooku myslí jeho čtenáři?

Ebook o minizahrádce mě nadchl! Je to kompletní návod pro úplné začátečníky, jak si na malém prostoru vypěstovat vlastní zeleninu, bylinky nebo i ovoce. Informace využije i ten, kdo má k dispozici jen balkon nebo terasu. E-book je doplněn řadou krásných fotografii a obrázků. Já už sice mám nějakou dobu svůj záhonek, kde si pěstuji svou zeleninu, ale přesto jsem se spoustě věcí přiučila. Jana má hodně zkušeností a odborných znalostí. Velice milým způsobem se ji podařilo vše názorně sepsat. Její elán a nadšení dýchá z každé věty a přenáší se i na čtenáře!
Nadja Nezamová

www.nadanezamova.cz

Jako dítě jsem pomáhala na zahrádce a získala jsem přesvědčení, že to je spojeno s velkou dřinou. Ale po přečtení eBooku Minizahrádka s úsměvem jsem plná báječné motivace k zahájení pěstování zeleniny a bylinek. Dočetla jsem se, jak jednoduchým způsobem a bez velmi těžké dřiny si sama po celý rok pěstovat zeleninu a bylinky, které velmi ráda používám při vaření. A nyní hurá do toho! 😀
Štěpánka Zeithamlová

Homeopatka a aromaterapeutka, www.stepankazeithamlova.cz

Od malička miluji práci na zahrádce. Pěstujeme si svou zeleninu i ovoce stejně jako to dělali naši rodiče, babičky a dědečkové. Proto jsem si myslela, že mě -„zahradnici“ – e-book nemůže ničím novým překvapit. Ale opak je pravdou! Komplexní popis vytvoření vyvýšeného záhonu a jeho výhod je pro mě neuvěřitelně inspirativní, stejně jako pěstování ovoce v nádobách. Díky těmto praktických informacím se chystám letos obojí vyzkoušet 🙂
Veronika Procházková

www.veronikaprochazkova.cz

Janin ebook Minizahrádka s úsměvem mi padl do oka přesně ve správnou chvíli :-). Neváhala jsem ani minutu a letěl mi na email. Přelouskala jsem ho jedním dechem a hltala doslova každou stranu. Tolik informací, podaných jasně a jednoduše. Tolik odpovědí na otázky, které se špatně na netu hledají. Páni! A že Janin ebook odstartuje tak rychlou akci, jsem teda ani nečekala. Mám vybraná a nakoupená semínka – už klíčí, mám správný substrát i hnojivo, partner už sbíjí záhonek na terase podle návodu a oba se těšíme až to začne rašit a plodit. WOW! Návody, rady přesně krok za krokem, co dělat, netápeme jako každý rok….uff! Díky za dobře odvedenou práci! Pokud taky přemýšlíte nad mini zahrádkou na balkoně a nevíte odkud začít, rozhodně si tento ebook kupte. Litovat nebudete!
Bc. Lucie Brodová

www.spanelskyonline.cz

Milé zahradnice i zahradníci, jsem velmi překvapená, kolik se toho vešlo do této knihy. Najdete v ní praktický návod s technickým popisem jak sestavit vyvýšený záhon a doporučením kde, co a za kolik na výrobu záhonku koupit. Jsou tu úžasné nápady jak využít truhlíky na pěstování zeleniny, ovoce i bylinek. Není zde opomenuto ani jaké nářadí použít, kde a jaké semínka či sazeničky koupit nebo předpěstovat, jak přirozenou cestou chránit rostlinky před škůdci a plevelem. Netušila jsem, kolik toho jde vypěstovat v mini zahrádce a tento eBook mě velmi překvapil! Najdou tu své využití balkony, lodžie, truhlíky na oknech v paneláku, malé terásky i předzahrádky. Vše je uceleně, srozumitelně, jednoduše a opravdu KRÁSNĚ napsané. Pokud váháte, s nákupem toho eBooku, tak věřte, že tato investice rozhodně stojí za to. Přeji všem začínajícím i pokročilým zahradnicím a zahradníkům bohatou úrodu a dobrou chuť.
Jana Postlová

terapeut Tradiční čínské medicíny, www.janapostlova.cz

Pokud si chcete založit svoji minizahrádku před domem, na verandě nebo na okně a pokud cítíte, že tento eBook je právě pro Vás, tak neváhejte! Už zítra můžete mít svoji minizahrádku! Klikněte na tlačítko a následující stránce vyplňte formulář. Platba probíhá bankovním převodem a eBook spolu s Bonusy vám pošlu ihned po připsání platby.

Potřebujete vědět více informací? Napište mi na email: jana@janaposikova.cz

Zadejte svůj email a obratem získáte e-book zdarma, který vám dorazí emailem.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Jana Pošíková, IČ: 05942292) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. 

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. 

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!