Vůně a dary bylinek

50 receptů pro zdravou rodinu

Láká vás využít sílu bylinek pro zdraví vaší rodiny, ale neznáte jejich účinky? Taky víte, že v kosmetice, lécích a umělých dochucovadlech je spoustu zbytečné chemie, ale nevíte, jak s ní zatočit?
Už několik let léčím běžné zdravotní potíže pomocí bylinek, vyrábím si svoji kosmetiku a bylinky hojně používám při vaření. Naučím vás to taky.
Dnes vím, že na bolest v krku pomáhá šalvěj a na kašel zase jitrocel. Znám recepty na sirupy na imunitu pro moje děti. Do lékárny běhám většinou jenom, když mi dojdou sušené bylinky. Pro bylinkové mýdlo si sáhnu jen do šuplíku. Ještě před pár lety jsem ale musela při každém kýchnutí do té lékárny běžet, užívala jsem zbytečné množství umělých doplňků stravy a o koření jsem věděla jen to, že se kupuje v supermarketu.
Díky zahrádce, dětem a mateřství jsem zjistila, že veškerá síla přírody mi leží u nohou. Léta pěstuju a sbírám léčivé bylinky a učím se je používat pro zdraví mé rodiny. Ty nejpoužívanější recepty a návody jsem sepsala do mého eBooku: Vůně a dary bylinek. Aneb 50 receptů pro zdravou rodinu.

Co se v eBooku dozvíte?

R

Bylinky podporují imunitu

Nebaví vás nakupovat stale dokola drahé přípravky na imunitu? Dozvíte se, které bylinky imunitu podporují a naučíte se jednoduché postupy při jejich zpracování.
R

Bylinky léčí

Trápí vás běžná nachlazení, každodenní neduhy jako je například únava nebo potíže s pokožkou? Zjistítě, jak s nimi bylinky zatočí bez chemie.
R

Bylinky v koupelně

Máte chuť používat přírodní bylinkovou kosmetiku vhodnou právě pro vaše tělo, ale je pro vás moc drahá? Není nic jednoduššího, než si ji vyrobit.
R

Bylinky v kuchyni

Toužíte obohatit svůj stůl o nové a čerstvé chutě? Upečte si třeba bylinkovou bagetu nebo si přiravte svoji zdravou “Podravku”. Naučím vás to.
Až budete držet v ruce své mýdlo, budete vědět, že jste se posunuli zase o velký kus dál na cestě ke zdravé rodině. Okovy marketingových pastí se rozevřou a vy budete zase volně dýchat. Jednou pro vždy se zbavíte toho tíživého pocitu: „Nemůžu si dovolit koupit dětem sirup na kašel a kvalitní kosmetiku.“ Vy si je totiž vyrobíte sami. A hlavně v super přírodní kvalitě. A nejen to, vy totiž zjistíte, že jste od přírody šikovná holka a všechny kamarádky a rodina vás budou obdivovat za tenhle zdravý zázrak. Vy už to teď budete mít o to jednodušší, protože v eBooku najdete všechny informace na jednom místě, vyhnete se tak jejich shánění a pustíte se rovnou do akce.

Kolik eBook stojí?

Cena Ebooku je 149Kč

Přírodní bylinková kosmetika, doplňky zdravé stravy nebo zdravá koření nepatří k těm levným. Výrobou svých vlastních produktů ušetříte opravdu dost peněz z měsíčního rozpočtu. Mnohem víc, než je cena tohoto eBooku.
Nahlédněte do obsahu

Možná, že vás napadne

5

Podobné informace najdu přece na internetu nebo v jiných knihách

S tím s vámi souhlasím! I já jsem se téměř vše naučila sama právě zkoušením a hledáním. Víte, stále jsem si kupovala další a další knížky o bylinkách. Nikdy jsem ale v žádné knížce nenašla všechno pěkně pohromadě! Tenhle eBook si můžete vytisknout a zařadit si jej mezi své oblíbené „kuchařky“. Věřím, že bude jednou z nejpoužívanějších knih.
5

Ale v eBooku nejsou přece použity všechny léčivé bylinky!

Ano, to máte také pravdu. V eBooku používám „jen“ 30 bylinek. Vybrala jsem záměrně ty nejznámější. Bude pro vás tudíž jednodušší se v nich orientovat. A zároveň jsou tyto bylinky lehce dostupné v průběhu celého roku v obchodech, pokud zrovna nemáte svoji vlastní zahrádku nebo balkon, kde byste si mohli bylinky pěstovat. Můžete tedy tvořit opravdu celý rok! Říká se, že v jednoduchosti je krása a já dodám, že je v ní ještě síla. A znovu zopakuju:
Všechno, co k životu potřebujeme, už máme a nebo je to tak levné, jednoduché a dostupné, že si to můžeme dovolit všichni!
Pokud byste přeci jen neshledali eBook pro vás dostatečně užitečný, nabízím vám 14 denní garanci vrácení peněz! Bez otázek a zbytečných dohadů.

To ale není všechno!

Bonus: Malý herbář bylinek

Chci si být jistá, že budete umět všechny bylinky používat a že je v přírodě nebo na zahrádce poznáte! Proto jsem pro vás napsala ještě tenhle bonusový materiál. Najdete v něm všech 30 použitých bylinek s fotkami a jejich popisem.

EBook už četli:

Bylinky jsou mojí vášní a srdeční záležitostí. Tento e-Book rozšířil mé obzory a obohatil je. Také udělal za mě pořádek v informacích jednou pro vždy. Mám teď po ruce rádce, ke kterému mohu jít kdykoli pro radu a vždy ji dostanu. Už nemusím nic hledat. Oceňuji sytém, přehlednost, hravost a široký záběr celého konceptu. Vše je osobně vyzkoušeno autorkou a prakticky popsáno. Velmi mě potěšilo všestranné využití od receptů na čaje, sirupy až po výrobu vlastní kosmetiky. Co mi lahodilo je, že bonusový Malý herbář je zaměřen i na ženy, hospodyně a maminky v očekávání. Děkuji za inspiraci a cenné rady! Doporučuji všem, kteří chtějí žít zdravěji, v souladu s přírodou a hledají rádce.
Markéta Čtveráková

maminka, metodička a lektorka

Jsem také bylinkářka, proto jsem eBook otevírala s velkou zvědavostí, co nového se ještě dozvím. A bylo toho dost! Hodně mě zaujala kurkuma, tu vůbec nepoužívám, a asi brzy začnu. Anebo stévie, s praktickým návodem na výrobu sladidla! Nebo příprava vlastní domácí Podravky do polévky. Jak jednoduché a praktické. Vůbec celý eBook je velmi praktický, líbí se mi rozdělení podle využití bylinek, nejen posílení imunity a léčení, ale též kuchyně, a koupelna. Faktická část je vždy doplněna nějakým tipem nebo radou. Bude užitečný i vám, ať už s bylinkami začínáte, nebo už je také běžně používáte. Ovšem „Malý herbář“ jako BONUS Zdarma, tak ten by mohl být klidně taky za peníze. Přehledný a jasný. Jsem ráda za eBook i herbář mám, protože vím, že se k nim určitě budu vracet! Kdykoliv budu potřebovat rychlou pomoc při nachlazení, nebo jarní recept do kuchyně.
Gábina Kvítková

instruktorka Nordic Walking, www.gabinakvitkova.cz

Ahoj Jani. Tvůj e-book se mi moc líbí. Je plný zajímavých a hodnotných informací a přitom je hezký, napsaný stručně a lidsky. S bylinkami si hraju hlavně při léčbě a podpoře léčby svých dětí už pár let, ale rozhodně ne v takovém rozsahu, jaký nabízíš ty. Děkuju ti za možnost rozšířit si obzory a jsem přesvědčená, že i bylinkami „nepolíbení“ si ve tvé knize najdou ty svoje recepty a návody.
Naďa Rašínová

Miluji bylinky a miluji tuto knihu! Díky ní mám spoustu nových tipů a návodů, co s bylinkami dělat a jak jejich dary využít. Úžasné jsou rady ohledně zdraví, recepty posilující imunitu a bojující proti kašli, o mýdle a ochuvovadle do polévek nemluvě. Těším se, až vše budu moci doma vyrobit a nadále v domácnosti využívat přírodní prostředky ještě víc než dosud. Kniha je uceleným průvodcem a rozhodně ji doporučuji všem, kteři chtějí žít zdrave, podpořit přirozené schopnosti sveho těla a zbavit se chemie v domácnosti.
Kristýna Suchá

Roztančene mateřství, www.kristynasucha.cz

Jestli s vámi moje povídání rezonuje a máte opravdu chuť něco ve svém životě změnit, tak klikněte na tlačítko: OBJEDNAT. Vykročíte totiž na tu svou cestu ke zdravému životnímu stylu, ke kterému přírodní bylinkové produkty neodmyslitelně patří. Nikdy není pozdě na změnu! A začít dnes je lepší, než začít zítra, protože zítra znamená nikdy.

Zadejte svůj email a obratem získáte e-book zdarma, který vám dorazí emailem.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Jana Pošíková, IČ: 05942292) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. 

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. 

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!